Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.
SKU: 0603180834.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #834
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #490

    Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.

    Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.

    Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.
    No longer available
    Dim. 27,23 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #410

    Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.

    Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #825

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #190
    Precision

    Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.

    Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 68,51 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #400

    Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.

    Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #210

    Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,04 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #780

    Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.

    Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.
    No longer available
    Dim. 49,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #40

    Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.

    Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. gezet op jadeïet.

    Broche en or jaune 18 ct pouvant également servir comme pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct sur jadéite.
    No longer available
    Dim. bruto 25,20 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #823

    Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm

    Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cm
    No longer available
    Dim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16,56 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #660
    Kreeft, Stier en Leeuw

    Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.

    Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.
    No longer available
    Dim. 14,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,37 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #800

    Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.

    Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.
    No longer available
    Dim. 160 x 280 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #831

    Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.

    Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.
    No longer available
    Dim. 8,38 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #320
    Norina. Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.
    No longer available
    Dim. bruto 19,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #180

    Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.

    Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.
    No longer available
    Dim. 21,78 g
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #637

    Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    een balustervaas van lillakleurig Chinees porselein met een verguld reliëfdecor van een geisha en een wijze in een cartouche. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine lila avec un décor en relief doré d’une geisha et d’un sage, en cartouche.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #819
    Marlborough.

    Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.

    Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #656

    Een paar fauteuils in Régencestijl.

    Deux fauteuils, style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182

    Portret van een XVIIIde eeuwse man. Olieverf op paneel. NIet gesigneerd.

    ”Portrait d’un homme du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. 58 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #476

    Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.

    Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.
    No longer available
    Dim. 85 x 92 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114
    H. Caluwaerts

    “Stadsrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Omstreeks 1900.

    ”La banlieue”. Huile sur toile. Signée et datée mais la date est indistincte.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.

    Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #370

    Een art deco platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale smaragd van ± 2,50 ct.

    Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #218

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More