Similar lots by type
-
#660
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#485
Een paar rieten armstoelen.
Une paire de fauteuils en osier.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260/300 -
#725
Een sober houten boekenrek.
Une étagère à livres en bois sobre.No longer availableDim. b: 213 cmEstimate: € 25/35 -
#691Hillebrand
“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#346
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#625
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100 -
#845
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#735
Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120/180 -
#416
Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#580
Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 60 x 45 cmEstimate: € 50/100 -
#306
Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25/35 -
#825
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#639
Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#695
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#665
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600/650 -
#835
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#598
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#650
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#12
“Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...” Antwerpse plakkaat nadat “sekere quadwillige” in de kathedraal een stuk uit een schilderij van Sint-Sebastiaan had gesneden, “dwelck ongestraft niet en behoort te blyven”.
”Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...”. Une pancarte anversoise de 1601.No longer availableDim. 28 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#215
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct et de cabochons d’émeraude ayant un poids total de ± 14,70 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 1800/2000 -
#571
Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
Une paire de statues en bois dur sculpté. Asie du Sud-Ouest.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200/240 -
#597
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/160 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#651
Een grote Chinees porseleinen zittende Boeddha.
Un grand Bouddha assis en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 460/480 -
#672
Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100/120 -
#162
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180/220 -
#358
Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#428
Een messingen koebel met lederen riem.
Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 40/60 -
#755
Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100/120 -
#373Studio Vandersteen
Een lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40/50