Similar lots by type
-
#618Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#545Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#690Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#805Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#807Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#765Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#665Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#580Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#790Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#605Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#607Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#760Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#159“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#69Joseph Van SeverdonckPeriod: 1819 - 1905“De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#319“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.
Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Twee verschillende hondjes van zilvergepatineerd zamak, waarbij één op onyxen voetstuk. Als horlogehangers.
Deux différents chiens en régule, dont un chien sur pied en onyx. Formant porte-montres.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Un vase en porcelaine blanche et bleue.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#412Verzameld werk van Hendrik Conscience in acht delen. Vanaf 1867.
L’oeuvre complète de Hendrik Conscience en huit volumes. Publiée à partir de 1867.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#676Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 240 / 360 -
#352Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100

