Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

Un fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII, revêtement tapisserie.
SKU: 2504170768.
Category: Meubel.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #808

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #656

    Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.

    Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.

    Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #536

    Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #244

    Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 94 x 113 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #525

    Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.

    Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #626

    Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).

    Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #723

    Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #576

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #803

    Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 155 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #786

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 127 x 95 & 155 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #595

    Twee grote en één klein handtasje van verzilverd metaal. We voegen er een beugel aan toe.

    Deux grandes et une petite sacs à main en métal argenté. Nous ajoutons un fermoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Een lot messing, bestaande uit een wandkandelaar, een wandlicht met stormlamp en een pupiter.

    Lot de laiton comprenant une applique, un photophore mural et un lutrin.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.

    Lot de métal argenté. Principalement Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #101

    Een serie van zes zeer fijne mokkalepeltjes. Keuren van Birmingham, maker A J Bailey en datumletter ‘q’ voor 1915. In etui.

    Une série de 6 petites cuillères à moka. Poinçons de Birmingham, orfèvre AJ Bailey avec lettre date ‘q’ pour 1915. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 27,92 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    Twee Indische gouaches met personages.

    Deux gouaches indiennes aux personnages.
    No longer available
    Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523
    Baudour

    Een reeks van vijf schotels van meerkleurig porselein met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq assiettes en porcelaine polychrome, décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #268

    Een aansteker van verzilverd metaal, versierd met klassieke interieurscènes

    Un briquet en métal argenté, décoration classique d’un intérieur animé.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een oude revolver met dubbele loop. Type “Lefaucheux”. Belgische makelij. Omstreeks 1850.

    Un ancien revolver avec double crosse. Type “Lefaucheux”. fabrication Belge. +- 1850.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #681

    Een oude kauwgomballenautomaat van roodgepatineerd metaal. Met sleutel.

    Un ancien distributeur de chewing-gums en métal rouge patiné. Avec clé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #594

    Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde. XIXe eeuw. Mooi en recent ingelijst.

    Mandala en gouache sur soie. Tibet, XIXe siècle. Joli cadre récent.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #307

    Een milieu-de-table van meerkleurig porselein in de vorm van een opengewerkt mandje, gedragen door een engel en op voetstuk met bloemen. Duits werk. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.

    Un milieu de table en porcelaine polychrome en forme de panier ouvert porté par un ange sur un socle avec décor de fleurs. Travail allemand, Marque sous la base. Début du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More