Similar lots by type
-
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#646
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#365
Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320/380 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220/240 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#213
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#400
Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#385
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130/180 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#604
Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260/300 -
#804
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380
Other lots in this auction
-
#605
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80/100 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Model Flanders.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif, ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. Modèle Flanders.No longer availableDim. 31,10 gEstimate: € 2200/2400 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25/40 -
#221
Een schouwgarnituur van meerkleurig porselein, bestaande uit een dekselvaas en twee kandelaars, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en porcelaine polychrome, comprenant un vase à couvercle et deux candélabres, décoration de fleurs et d’anges en relief.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#406
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met entretoise en klapblad.
Un petit meuble en chêne à entretoise et abattant.No longer availableDim. 66 x 44 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#292Robbe & Berking
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.
Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#803
Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#781Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 & 12 cmEstimate: € 40/50 -
#31Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 25/35 -
#288
Een paar verzilverde metalen eekhoorns op albasten voetstuk, als boekensteun. Art deco periode.
Une paire d’écureuils en métal argenté sur pieds en albâtre comme serre-livres. Période Art Déco.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#723Arita
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
Trois éléphants en bronze et socles en marbre. Période Art Déco.No longer availableDim. 20 x 48 cmEstimate: € 80/120