Similar lots by type
-
#379Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.
Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#425Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.
Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#384Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#779Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.
Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#370Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#726Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#569Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
Meuble de pharmacie en bois noirci.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#586Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#566Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#600Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#330Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#206Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#396Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#666Een lage commode met twee kleine en een grote lade.
Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#415Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#820Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#386Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint de type rustique en chêne.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 50 / 70 -
#389Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#172Adolf Van NestePeriod: 1880 - 1959“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 79 cmEstimate: € 100 / 150 -
#465Een hoogreliëf van plaaster naar de klassieke oudheid.
Un relief en plâtre.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 600 / 700 -
#183Jachthoorn van gesculpteerd ivoor versierd met een everzwijnen-en een hertenjacht, met bladmotieven en een wolvenkop. Duits werk, XIXde eeuw.
Une cor de chasse en ivoire sculpté, décoration de chasse aux sangliers et chasse aux cerfs, feuillage et tête de loup. Oeuvre allemande, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#17Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#810G. Van Sintjan“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#88Een zilveren pollepel. Belgische keuren. XIXde eeuws.
Une louche en argent. Poinçons belges. XIXième siècle.No longer availableDim. 166,88 gEstimate: € 80 / 120 -
#142G. Van Vooren“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
"Nature morte aux lilas". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 50 / 60 -
#496SaroukEen wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d'Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#18Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30

