#667Een lot van drie kepies van de spoorwegen, met badges/opschriften RFT, RG en JZ (Joegoslavië).
A lot of three railway caps, with badges/inscriptions RFT, RG, and JZ (Yugoslavia).No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120