#279Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.
A mirror with dinanderie copper mounts frame.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een bronzen beeld van een panter.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#606GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#635Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.No longer availableDim. h 55.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400