#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#384R. Degand‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.
'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
A wooden sculpture of Madonna and Child based on a Romanesque model.No longer availableDim. H.63 cmEstimate: € 60 / 80 -
A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.No longer availableDim. 34 x 14 x 15 cmEstimate: € 80 / 120