#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#653Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#74M. V.D. Borght‘Stilleven met boeken en bloemen’, olieverf op doek in een rijkelijk vergulde kader. Gesigneerd M. V.D.Borght.
'Still life with books and flowers', oil on canvas in a richly gilded frame. Signed M. V.D.Borght.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
A elongated blue glass paste vase.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 50 / 80