Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.
Sheffield

Een art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.

Une coutellerie art déco avec des couteaux à manche en os et en ménagère.
SKU: 2004210231.
Category: Verzilverd.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #628

    Een compleet bestek voor twaalf personen, bestaande uit lepels, vorken, grote en kleine messen.

    Un ensemble complet de couverts pour douze personnes, composé de cuillères, fourchettes, grands et petits couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #318
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté, composé de deux bols à sauce et de deux terrines sur un plat rond. Tous marqués.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #668

    Een verzilverd metalen kreeftenbestekje in etui. Voor vier personen, één vorkje manco.

    Couverts à homard en métal argenté dans un étui. Pour quatre personnes, il manque une fourchette.
    No longer available
    Dim. 325,88 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Twee fazanten van 835‰ zilver. 1348 gram Bruto.

    Deux faisans en argent de 835 ‰. 1348 grammes bruts.
    No longer available
    Dim. l: 35 & 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #683

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee geaccoleerde ovale schotels, twee kleine schoteltjes en twee sauskommen.

    Lot de métal argenté, composé de deux plats ovales colorés, de deux petites soucoupes et de deux bols à sauce.
    No longer available
    Dim. b: 21 - 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #623

    Een lot verzilverd bestek, bestaande uit een etui met twaalf botermessen met benen handvat, een etui met twaalf oestervorkjes, een tafelaansteker, een etui met vorken en messen voor zes personen, elf losse messen, tien losse lepeltjes en een losse vork.

    Un lot de couverts en métal argenté, composé d'un coffret avec douze couteaux à beurre avec manche en os, un coffret avec douze fourchettes à huîtres, un briquet de table, un coffret avec fourchettes et couteaux pour six personnes, onze couteaux séparés, dix cuillères libres et une fourchette détachée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #680

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse schotels, schalen, kommen, een flessenhouder, enz.

    Un lot varié de métal argenté, composé de divers plats, plateaux, bols, un porte-bouteille, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #415
    Jean Couzon

    Een lot van zestien verzilverd metalen onderborden, model ‘President’. We voegen er zes grotere exemplaren aan toe. In originele dozen.

    Un lot de seize assiettes en métal argenté, modèle President . Nous en ajoutons six plus grandes. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 & 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een lot verzilverd bestek, waarbij een tweedelig serveerbestek, 18 lepels, 18 vorken, 12 kleine messen en 12 grote messen.

    Un lot de couverts en métal argenté, y compris un couvert de service deux pièces, 18 cuillères, 18 fourchettes, 12 petits couteaux et 12 grands couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een opengewerkte milieu de table met druiventrossen, een siercoupe op ovale schotel en twee paar kandelaars.

    Lot de métal argenté, composé d'un milieu de table ajouré avec des grappes de raisin, une coupe décorative sur un plat ovale et deux paires de bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 45

Other lots in this auction

  • #605

    Een diepe schaal van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgsheren in het plat, bloemen op de vleugel en perziken op de rand. Onderaan gemerkt.

    Un bol profond en porcelaine chinoise avec un décor multicolore de seigneurs de guerre dans la base, des fleurs sur l'aile et des pêches sur le bord. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #304

    “Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.

    Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #454

    Twee handgeschilderde Chinese prenten van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd.

    Deux gravures chinoises peintes à la main représentant des oiseaux sur des branches fleuries. Signé.
    No longer available
    Dim. 57 x 32 & 66 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #287

    Een vergrootglas met een ramshoornen handvat.

    Une loupe avec un manche en corne de bélier.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Westland giftware

    “Art of America” & “A Moozart moment”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 & Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Beide gemerkt en in originele doos. 2005.

    Art of America & A Moozart Moment . Une paire de figurines en porcelaine multicolores de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conception par Cynthia S. Hudson, Kansas city 2001 et Carol Oldenburg, Harrisburg 2004. Les deux marqués et dans la boîte d'origine. 2005.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Twee verschillende messingen schouwklokjes.

    Deux cheminées en laiton différentes.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een vol messingen juwelenkistje in Louis XVI-stijl. Met sleuteltje.

    Une boîte à bijoux en laiton de style Louis XVI. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 7 x 14 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422
    Cornelis Kloos
    Period: 1895 - 1978

    “Jonge vrouw in jasje”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    Jeune femme en veste . Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een roosje met de hand geschilderd.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une rose peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #199

    “De verzoeking van de Heilige Antonius”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.

    La Tentation de Saint Antoine . Huile sur toile. Vers 1700. Retoillé.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,77 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,77 ct.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More