#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#585Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
"Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 125 / 175 -
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#183Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.No longer availableDim. 23 x 45cmEstimate: € 150 / 200
#4“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
"Leopold III and Queen Astrid." A pair of framed prints on paper.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#655Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
A 19-piece tea set, Karlsbader Porzellan Manufaktur, a saucer is damaged as well as the knob of the teapot lid is broken and missing.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 60 / 80