Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art Deco brons gesculpteerd beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.

Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.

An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.
Dim. 33 x 53cm
SKU: 2410230127.
Categories: Brons, Marmer.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204

    Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.

    A 19th-century cartel clock in Louis XV style, made of black lacquered wood and adorned with gilded bronze ornaments. The dial is marked Leroy Paris, and the inner mechanism is marked Ch. Vcne made in France with the number 37746.
    No longer available
    Dim. 66 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #384

    Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.

    A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.

    An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.

    A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 56cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #187
    A. Gennai

    “Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.

    "Lady with headdress." A bust sculpted in marble and alabaster. Signed on the back, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 26 x 22cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #585

    Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.

    A brass coffee table with an onyx top, with minor damage at the top, and a brass base decorated with garlands all around.
    No longer available
    Dim. h 47 x Ø 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629

    Een lot van 3 brons gegoten beeldpanelen met Afrikaanse figuren in het reliëf,

    A lot of 3 bronze cast relief panels with African figures.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #265

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #161
    Anton Nelson

    “Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.

    "Dressed lady with headwear". A bust made of zamak.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #202

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #597

    Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.

    A Chinese cloisonné vase with multicolored floral decoration on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 31cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een bronzen luchter met 3 engelen, met 9 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes.

    A bronze chandelier with 3 angels, featuring 9 light points and glass candle holders shaped like roses.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 79 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #145

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #421

    Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.

    A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.
    No longer available
    Dim. 39cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #117

    Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.

    A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.
    No longer available
    Dim. 31 x 15cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #221
    Richard Aurili
    Period: 1834 - 1914

    “Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #594

    Een tafellamp met als voet een marmeren lezend kindje met bijhorende roze kap.

    A table lamp with a base featuring a marble reading child and matching pink shade.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #465

    Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.

    A wooden marquetry bombe commode with a marble top, 2 drawers, bronze handles, and inlaid floral elements. Foot ornament in need of restoration and 1 handle missing.
    No longer available
    Dim. 86 x 95 x 48cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.

    A bronze sculpture of Napoleon on horseback, signed 'Claude'.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #171
    Richard Macdonald
    Period: 1978

    “Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.

    "Piper" (1978). A patinated bronze sculpture of a woman playing the flute. Mounted on a black marble pedestal with accompanying box. Numbered 13/90.
    No longer available
    Dim. 76cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #495

    Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.

    A root-wood veneered display cabinet with bronze handles. One door at the top, three drawers at the bottom. Supported on sculpted lion feet. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 221 x 144 x 41cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #418

    Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.

    A pair of geometrically shaped, art bronze candlesticks.
    No longer available
    Dim. 57
    Estimate: € 75 / 125
  • #183

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    No longer available
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #231
    Lladro

    ‘Country ride’, een groot Lladro beeld, modelnr 05958 in originele verpakking

    "Country ride," a large Lladro figurine, model number 05958, in original packaging.
    No longer available
    Dim. H: 29cm L: 37cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #4

    “Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.

    "Leopold III and Queen Astrid." A pair of framed prints on paper.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #390

    Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.

    A lot of old silver coins in a silver cup, 190 grams of silver in total. 5 French francs from 1876, 5 Belgian francs from 1851, a half American dollar from 1951, 17 Belgian 1 franc coins, and 1 50 cent coin, all from the early 20th century.
    No longer available
    Dim. 190 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #688

    Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.

    A copper scale model of a Viking ship on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 38 x l 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #376

    Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.

    A Persian hand-knotted rug.
    No longer available
    Dim. 71 x 120cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    “Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.

    "Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #643
    André Franquin

    “Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.

    "Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #147
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas. Model Railway.

    A black leather handbag. Model Railway.
    No longer available
    Estimate: € 340 / 400
  • #655

    Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.

    A solid oak 19th-century farmhouse table with 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 106 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31
    Wiskemann

    Een Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.

    A Wiskemann coffee and tea set, consisting of coffee, tea, and milk pots, sugar bowl, and tray.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #452

    “Compositie.” Gehoogde litho. Draagt een handtekening buiten de plaat: Hartung.

    "Composition." Heightened lithograph. Wears a signature outside the plate: Hartung.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 22 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #228
    Karlsbader

    Een 19-delig theeservies, Karlsbader Porzellan Manufaktur, een ondertasje is beschadigd alsook het dopje van het deksel van de theepot is afgebroken en ontbreekt.

    A 19-piece tea set, Karlsbader Porzellan Manufaktur, a saucer is damaged as well as the knob of the teapot lid is broken and missing.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More