#220Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.No longer availableDim. 7,34 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#161Anvers H. KreitzEen Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten, Versiering met koper in de manier van Boulle. Bovenaan een aartsengel met bazuin en palmtak. Onderaan gemerkt “Kreitz Anvers”.
A Louis XV clock. Copper dial with enamelled Roman numerals for hours and minute indication. Decoration in copper in the style of Boulle. At the top an archangel with trumpet and palm branch. Marked "Kreitz Anvers" at the bottom.No longer availableDim. 90 x 47 x 17 cmEstimate: € 400 / 600