Other lots by Val St. Lambert
-
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#293Val St. Lambert
Twee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. Ø: 13 & 17 cmEstimate: € 25/30 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#338Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#361Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#337Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#441Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#47Val St. Lambert
Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#481Val St. Lambert ‘Studio Christal’
Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#238
Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.
Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#681Val saint lambert
Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#453
Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.
Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.No longer availableDim. h: 17; Ø: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#357
Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#147Val Saint-Lambert
Een paar kristallen kandelaars.
Deux bougeoirs en cristal taillé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#348Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#103Val St. Lambert ‘Studio Cristal’
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#78
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#59Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Personages in een boereninterieur”. Ets. Met atelierstempel. Tweede oplage van 100 exemplaren.
"Personnages dans un intérieur campagnard". Une eau-forte, avec cachet d'atelier. Seconde édition de 100 exemplaires.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#279
“Houtsprokkelaar in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Ramasseuse de bois dans la forêt". Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#736
Drie diverse stoelen, gemerkt Kohn, Wenen. Omstreeks 1900. Enige slijtage.
Trois chaises diverses en hêtre plié. Marque Kohn, Vienne. Vers 1900. Usures.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#529
“Oosterse personages”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Legrand.
"Personnages d'Orient". Techniques mixtes. Porte une signature: Legrand.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#323
Twee ‘Stereokijkers’ en een groot lot kijkkaarten.
Un stéréoscope et un lot d'images.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#159
“Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.
"Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.No longer availableDim. 43 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#552
“Compositie in de geest van Cobra”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
"Composition dans l'esprit de Cobra". Techniques mixtes. Porte une signature: Rooskens.No longer availableDim. 54 x 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#9
Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#311
Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25/35