Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfers aan de rand.
Val St. Lambert

Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfers aan de rand.

Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclats au bord.
Online only
Dim. Ø: 22 cm
SKU: 2709210252.
Category: Kristal.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #252
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #94

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.

    Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #162

    Twee kleurloos kristallen asbakken.

    Deux cendriers en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).

    Un lot de verres en cristal incolore en trois modèles (9, 4 & 2 pièces).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8, 11 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #242

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #9

    Een vaas van geslepen kristal met een mauve decor. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt. Kleine randschilfers.

    Vase en cristal taillé à décor mauve. Vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqué. Petits éclats de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #250
    H. Bettens

    “De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #191
    Fram

    Drie ingekaderde foto’s van spoorwegen. Alledrie buiten de prent gesigneerd en twee genummerd, resp. 6/97 & 6/95.

    Trois photos encadrées de chemins de fer. Toutes trois signées hors impression et deux numérotées, respectivement 6/97 et 6/95.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205
    Classic radio (Thomas Company)

    Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.

    Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 180
  • #270

    Een lot messing, bestaande uit een waterketel, een kom met handvatten en een paar vuurbokken.

    Lot de laiton, comprenant une bouilloire, une marmite et une paire de chenets.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262

    Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.

    Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #81

    “Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.

    Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dos
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87
    P. Tack

    “Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.

    “Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #229

    Een Chinese inkttekening op papier.

    Dessin en encre de Chine sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #188
    J. De Wil

    “Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 58,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #20

    Een ijsemmer van geslepen kristal met vergulde rand.

    Rafraîchissoir en cristal taillé au bord supérieur doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #78
    Sumak Pekny

    “Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.

    Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More