Other lots in this auction
-
#546Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 375 x 305 cmEstimate: € 200/300 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een lot van elf boeken m.b.t. kunst:- Musée Delporte, Thy-le-Château (drie boekjes in één hoes)- De Gouden Eeuw van de Vlaamse schilderkunst.- Les petits maitres de la peinture valeur de demain- Die moderne Graphik (1914)- Cartoons - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986.- Belgische affiches- Waals expressionisme- De Surrealistische vonk- The international art fair, Bazel 1991.- Herontdekking van het Surrealisme- Brigitte Lahaie.
Lot de onze livres sur l'art : - Musée Delporte, Thy-le-Château (trois livrets dans une couverture) - L'âge d'or de la peinture flamande. - Les petits maîtres de la peinture valeur de demain - Die moderne Graphik (1914) - Dessins animés - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986. - Affiches belges - Expressionnisme wallon - L'étincelle surréaliste - La foire internationale d'art, Bâle 1991. - Redécouverte de Surréalisme - Brigitte Lahaie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#295
Vier oude blikken van Banania.
Quatre anciennes boîtes de Banania.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#682Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#312
Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#78
Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60/100 -
#122Willem HeytmanPeriod: °1950
“Poldergezicht met boer en paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du polder avec fermier et chevaux". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#362
“Expressionistische personages.” Houtsnede op papier. Draagt monogram K.S.R.
"Personnages expressionnistes". Gravure sur bois sur papier. Porte le monogramme KSRNo longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#104Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959
“Wandelaars op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Promeneurs sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 60/80