Similar lots by type
-
#117Een paar siervazen van verguld brons met een classisistisch reliëfdecor van putti en met handvatten in de vorm van ramskoppen. Gemonteerd als lampvoeten.
Deux vases en bronze doré avec un décor en relief classique de putti et des poignées en forme de têtes de béliers. Montées en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Een paar vazen van Sèvresporselein met handgeschilderde classicistische decors in cartouches op kobaltblauwe fond. Met verguld bronzen monturen en voet. XIXe eeuw. De decors gesigneerd. Gemerkt en genummerd. Gemonteerd als lampen.
Deux vases en porcelaine de Sèvres à décor en cartouche fait à la main sur fond cobalt bleu. XIXième siècle. Les décors sont signés. Portent une marque et sont numérotés. Montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#588Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#213Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#423Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#188Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#595Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500 -
#815Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#432Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#820Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#804Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#268Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#810Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#455Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#615Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#812Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#605Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#391Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.
Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#219Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.
Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.No longer availableDim. h: 263 cmEstimate: € 160 / 200 -
#761Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#431Drie geïlustreerde boeken. ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ en ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’
Trois livres illustrés: ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ et ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’..No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#672Een grote verstelbare schildersezel.
Un grand chevalet ajustable.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 240 / 360 -
#409MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#253Een antiek parasolletje van zwart kant.
Une ombrelle ancienne en dentelle noire.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#687“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#622“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#726Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.No longer availableDim. H. 130x125x83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#832Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50

