Similar lots by type
-
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#138
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#177
Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376
Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#173
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#548
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#738
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#591
Een gestileerd hoofd van wit marmer.
Tête stylisée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#596Kashan
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#502
Compositie. Olieverf op doek.
”Composition”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#496Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Pelikan
Een vulpen met 18 karaats geelgouden monturen. In etui.
Stylo à montures en or jaune 18 ct. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#681
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#318
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65 -
#55Ratov
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 80 / 150 -
#549
Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400 / 500