#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280
#537Lixu père et fils à St. GermainEen XIXe eeuwse manuele vacuümpomp van messing en glas.
Pompe à vide manuelle en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#774René Mels“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#499“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
#730Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
#360Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 en een smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct, d’un rubis de ± 0,20 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 500 / 600 -
#5Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.
Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30 / 60 -
#495LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 55