Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.

Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.

Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.
SKU: 2011180393.
Categories: Porselein, varia.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.

    Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm met kap
    Estimate: € 50 / 80
  • #306

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #281

    Een dekselvaas van met goud versierd Brussels porselein met handvatten in de vorm van ramskoppen en op een piëdestal.

    Un vase couvercle en porcelaine de Bruxelles dorée aux manches en forme de têtes de béliers et sur un piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #291

    Een houten speculaasvorm met vier figuren.

    Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.
    No longer available
    Dim. L: 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #297

    Een oude speculoosplank.

    Une ancienne planche à spéculoos.
    No longer available
    Dim. L:91cm, B: 27 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #303

    Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.

    Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. L 39 cm; B: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #593

    Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm Ø: 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #263
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #773
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #455
    Raynaud, Limoges

    Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.

    Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #747

    Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #797

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #277

    Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.

    Un ancien téléphone mural dans une armoire en bois. Le récepteur n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #31

    Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.

    Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #736

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Une paire de carpettes en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 140 x 81 & 160 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    “Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.

    ”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #800

    Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #253

    Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (6 stuks tussen april 1952 en juli 1954). Nummers 40, 43, 45, 46 (veel losse bladen), 48, 49. Slechte staat, sporen van kleefband, losse bladen.

    Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 6 pièces entre avril 1952 et juillet 1954). 40,43,45,46 ( pages détachées), 48,49. En mauvais état, traces de papier collant, usures et pages détachées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #379
    Camille Heinrichs

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #188

    Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.

    Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.
    No longer available
    Dim. H 56 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #723

    Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.

    Une cruche Masaï, fait d’une gourde. Sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #719

    Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.

    Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 83 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #722
    Theo Van der Horst
    Period: 1921 - 2003

    “De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.

    ”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #428

    Een waterkommetje van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor van bloemen.

    Un petit bol à eau en porcelaine de Céladon, décor en relief fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #265

    Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).

    Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More