#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.No longer availableEstimate: € 3300 / 3500 -
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#644“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
#601Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#692“Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).
#351Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
#862Royal Zuid-HollandEen bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
#828“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#808Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.
Un vase à long col en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80