Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco lamp van groen glas.

Een art deco lamp van groen glas.

Une lampe Art Déco en verre vert.
Dim. H. 45 cm
SKU: 2409190381.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.
    No longer available
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #533

    Een art deco vaas van gekleurd glas.

    Un vase Art Déco en verre de couleur.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #644

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.

    “L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 52 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #692

    “Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).

    ”Nouvel An. Un homme qui danse et un enfant”. Une gravure sur bois. Kubota Shunman. (?).
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.

    Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #862
    Royal Zuid-Holland

    Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

    Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #388

    Een hoge vaas van kleurloos glas.

    Un vase haut en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #828

    “Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.

    ”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #631

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op witte florale decors.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #808

    Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.

    Un vase à long col en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #782

    Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.

    Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More