#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#565Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#234“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600 / 800 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#551Een achthoekig porseleinen sierbord met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine à décor en relief polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#347Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
#583Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#104J. Vermoelen“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
”Port intérieur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35