Other lots in this auction
-
#166De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
Une table de salon carrée laquée rouge et pieds en chrome.No longer availableDim. 75 x 75 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
Un album de chromos Liebig, +- 50 séries anciennes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une émeraude ovale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#510Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60

