Other lots in this auction
-
#73
Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.
Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#834
Een gedeelte servies van Boch, bestaande uit enkele ovale schotels, een theepot, twee sauskommen, drie diepe borden en een pollepel. Onderaan gemerkt. We voegen er acht keukenpotten en een olie en een azijnflesje, eveneens met een immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Une partie d’un service de table Boch, comprenant quelques plats, une théière, deux saucières, trois assiettes profondes et une louche. Marque sous la base. Nous ajoutons huit pots de cuisine, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre à décor à l’immortelle-de-Saxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#811
Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.
Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#333
“Zeus”. Een gepolychromeerd gietijzeren wandversiering.
”Zeus”. Une décoration en fer forgé polychrome.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252
Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272
13 prenten, gravures en schilderijen. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIde eeuw (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). En 11 andere.
13 images, gravures et peintures. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIème siècle (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). Et 11 autres.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#353
Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#101
Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#43
Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483
Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.
Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.No longer availableEstimate: € 25 / 35