#276Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
#508Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#182Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
Quatre gravures topographiques:“Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Vue sur le chateau de Laken , Sanderus, XVIIè siècle (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis vulgo (..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
”Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150