Other lots in this auction
-
#547Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.
Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#643Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#755Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#558Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#551Een achthoekig porseleinen sierbord met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine à décor en relief polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#455Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300

