#144Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
#441Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#188Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300