Other lots in this auction
-
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#463
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#6Mulberry, Just Campagne
Twee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Deux sacs à main en cuir et tissu. Nous ajoutons un sachet de toilette de Longchamp.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#445
Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.
Trois montres vintage mécaniques, dont une Pontiac Supporter, une Kelton et une Grand Prix Election.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#407
Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50/80 -
#609
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150/180 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700/800 -
#681
Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/60 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een ceintuur.
Bague en ro jaune 18 ct en forme de ceinture.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/250 -
#61
“De muziekles”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50