Similar lots by type
-
#376
Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700/800 -
#525
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150 -
#47
Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#392
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850/1000 -
#366
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60/100 -
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#271
Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#715
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#575
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250/400 -
#101
Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400/600 -
#73
Een donker gepatineerde lampenvoet in de vorm van een koppel met mandjes en met drie bloemvormige glazen kapjes.
Un pied de lampe en forme de petit couple aux paniers. A trois petits abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 120/200 -
#471
Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#407
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#639Zwiesel
Een gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.
Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#748
Een kraagvaasje van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un petit vase à col en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een damesportret van email. Gesigneerd. L. Clement. Limoges.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un portrait de dame en email. Signé: L. Clement. Limoges.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 200/300 -
#628
Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/240 -
#273Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#581Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#562
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 160/180 -
#368
Een tafelaansteker in een porseleinen omhulsel en een kleine dekselvaas met een decor van vogels en fruit. Beide gemerkt Carltonware.
Un briquet de table enveloppé de porcelaine et un petit vase à couvercle, décor de fruits et d’oiseaux. Les deux portent la marque ‘Carltonware.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#801
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#230Ery
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,20 gEstimate: € 600/700 -
#534
“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260/280