Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco lampje met vlinders en een hert.

Een art deco lampje met vlinders en een hert.

Petite lampe art déco décorée de papillons et d’un cerf.
Dim. h: 28 cm
SKU: 1003200018.
Category: Verlichting.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.

    Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #387

    Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.

    Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #383

    Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.

    Petite lampe de mineur montée à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #658

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.

    Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #799

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #733

    Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.

    Deux différentes lanternes anciennes.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #595
    Artemide Milano

    Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.

    Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #625

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #585
    LUCI

    Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.

    Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #594

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #465

    Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.

    Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #599

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #448

    Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.

    Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #785

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #793

    Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.

    Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #615

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #645

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #805

    Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.

    Lampe à suspendre vintage à trois abat-jour en couleurs et à monture en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 172 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #779

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #525
    Minerva

    Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.

    Ancienne radio en bakelite. Courant alternatif. Type MW3. Année 1930.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #512

    “Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.

    “Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 30,8 x 21,9 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139

    “De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.

    “La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.
    No longer available
    Dim. 35 x 180 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306

    Een reeks van zes gebeeldhouwde notenhouten stoelen en twee fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met donkergroen leder.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Recouvertes de cuir vert foncé.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #446

    Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.

    Un tapis Caucase en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 238 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #363

    Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.

    Tirelire ancien en forme d’un homme à béret.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #466

    Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.

    Ornement de jardin comprenant quatre cylindres.
    No longer available
    Dim. h: 50, 75 &100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.

    Lustre à trois bras de lumière aux roses en verre et avec coupe centrale en pâte de verre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. coupe: Ø 30 cm
    Estimate: € 120° / 200
  • #738

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Bruine slaapogen. Oude klederdracht. Gemerkt H.W. Germany en genummerd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux dormants bruns. Vêtements anciens. Marque H.W. Germany et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #370

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 1,10 c et d’un saphir central de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 7,28 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #184
    William-Louis Angus
    Period: 1823 - 1916

    “Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #724
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.

    “Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More