Other lots in this auction
-
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 50 -
#318Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400 / 440 -
#102Jozef VerswijvelPeriod: 1907 - 1980“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#350Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.
Deux pièces de monnaie souvenir en or 900 ‰. Roi Baudouin. 1951 - 1976.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#281“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Claes Pieter Berchem“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#454“Honderden voorstellingen van Boeddha”. Gouache op zijde.
”Cents représentations de Bouddha”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.
Une verseuse à chocolat en métal argenté. Marque sous la base: Israel Sigmund Greenberg & Co.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257Christofle, ParisEen paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#203Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#391Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40 / 60

