Other lots in this auction
-
#66
Een gietijzeren kauwgomballenautomaat. In werkende staat.
Un dispensaire à boules de gomme en fonte.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 60/100 -
#218Dali
“Chevalier chrétien”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 1610/2000.
“Chevalier chrétien”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 1610/2000.No longer availableDim. 88 x 82 cmEstimate: € 450/500 -
#283
Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120/200 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200/1400 -
#80
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300/400 -
#309
“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#206
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 235 x 145 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#233
Een oude Chinese telefoon met draaischijf in het met messing beslagen houten kastje.
Un ancien téléphone à clavier tournant chinois dans un coffret à montures en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#129Julien Creytens
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#10
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180/230 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#20
“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 550/650