Similar lots by type
-
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#376Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
Un pied de lampe en bronze, personnage chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#643Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#781Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52Mariette Lydis“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
Un stéréoscope et un lot d’images de stéréoscopie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#513Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65 / 80 -
#348Drie stuks memorabilia m.b.t. Koning Albert I en W.O. I.
Trois pièces en souvenir du Roi Albert 8 et la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#99“Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.
”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.No longer availableDim. 53 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
”Exposition Mondiale Anvers 1930”. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#700CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#225DelvauxEen handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#364L.K.“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40 / 60

