#173
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#177
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#376
#138
#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80
#776
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#282
#526Heriz
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200/300 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
#796Kebe, Danmark
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400/600 -
#1
“Costus Speciosus ou Canne d’eau”, “Alouette alpestre”, “Paon”, “Pipit Rousseline”, “Etourneau Roselin”. Cinq lithos en couleurs anciennes.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#317Uderzo en Goscinny
#742
Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Lot de trois bouteilles de Leyde du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#506Mahal
#774René Mels
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120