Other lots in this auction
-
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Une paire de carpettes en laine noué main.No longer availableDim. 140 x 81 & 160 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#537
Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.
Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.No longer availableDim. h: 70 cm met kapEstimate: € 50/80 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#430
Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.
Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 8 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#781Val St. Lambert
Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20/25 -
#691
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase pansu en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/80 -
#738
Een Japanse doos van gelakt hout met een decor van bloemen en een vogel op het deksel, versierd met bloemen van ivoor. Binnenin gesigneerd. Tijdperk Meiji.
Une boîte japonaise en bois laqué au décor de fleurs et un oiseau sur le couvercle et décorations de fleurs en ivoire. Signée à l’intérieur. Période Meiji.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#223Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#88Val St. Lambert
Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80/120