#186Een grote driedelige schouwspiegel van afgeloogd hout in Lodewijk XVI-stijl, versierd met bloemenguirlandes en strikken.
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#542“Strandscène.” Olieverf op doek, gemaroefleerd.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#443Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.
Un petit vase en bronze, décor de dragon. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 40 / 50