#426Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableDim. H. 94 - B. 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#249Lea Steppe“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#495Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.No longer availableDim. 99,15 gEstimate: € 100 / 150 -
#248Een antiek zakpercussiepistool met gegraveerde kolf met rood schildpad, achthoekige loop. XIXde eeuw.
Pistolet de poche à percussion ancien. Crosse gravée avec ecaille rouge. Canon octogonal. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#793Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#454Een poppenwagen van ijzer en hout.
#195Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 350 / 450 -
#438Val St. LambertEen vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#798Een Zuid-Frans metalen deurgrendel.
Fermoir en métal. France méditerranéenne.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#753Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 70 / 90 -
#126Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40