Other lots in this auction
-
#93
17 diverse bronzen plaquettes en medailles met diverse thema’s. Exposition Nationale du Travail, C.G. Mannerheim (E. Wikström), Eisenhower, Steun der Brabanders aan de Geteisterden der Ardennen (J. Fonson 1945). Montgomery (J. Fonson 1946). Huwelijken Albert & Paola (A. Courtens 1959) en Jean & Joséphine-Charlotte (Cliquet 1953), Delhaize 1867-1967 (Glorie) e.a.
17 plaquettes et médailles en bronze. Exposition Nationale du Travail, C.G. Mannerheim (E. Wikström), Eisenhower, Steun der Brabanders aan de Geteisterden der Ardennen (J. Fonson 1945). Montgomery (J. Fonson 1946). Mariages Albert & Paola (A. Courtens 1959) et Jean & Joséphine-Charlotte (Cliquet 1953), Delhaize 1867-1967 (Glorie) e.a.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#509Albert Caullet
“Bloemstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux lilas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30/40 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#451Lalique
Een lot glaspasta en kristal, bestaande uit twee duiven, een zwaan, een uil en een dolfijn (kleine schade). We voegen er een ronde Nachtmann vaas aan toe.
Lot de pâtes de verre et cristaux dont deux pigeons, un cygne, un hibou et un dauphin (petit dégât), nous ajoutons un vase ronde Nachtmann.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60/80 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40/60 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80/100 -
#105
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 19,75 gEstimate: € 1800/2000