#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 700 / 800 -
#55Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#413Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120