#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and a ruby of approximately 1 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,09 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#448“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
"Chrysolophus Pictus". A mounted golden pheasant on a piece of birch log. Taxidermy.No longer availableDim. h 38 x l 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#589Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974Een lot van 2 aquarellen met deurzichten, beide gesigneerd Flor Van Reeth.
A lot of 2 watercolors featuring doorways, both signed by Flor Van Reeth.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#55Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#180Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1900 / 2000