#349“Kind met knuffels”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Child with stuffed animals." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 20 / 40 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#655Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+.
Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.
Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+. Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#477Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
An African wooden sculpted Bwa mask with geometric decoration.No longer availableDim. 170 cmEstimate: € 150 / 250 -
#617Een boomstronk in tropisch hout op een marmeren sokkel gemonteerd.
A tree stump in tropical wood mounted on a marble base.No longer availableDim. h 192 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551Boch La LouvièreEen servies van blauw en wit gedecoreerd zachte pasta. Décor à la mouche. Onderaan gemerkt.
A set of blue and white soft-paste decorated porcelain. Decorated with fly motifs. Marked on the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#500Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 650 / 750 -
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150