#60Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 450 / 500 -
#415“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#165Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.No longer availableDim. 220x63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#13Le Tigre, BruxellesEen 18kt verguld gouden vulpen, met 14kt gouden penpunt. Gemerkt Le Tigre.
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750