#366Een Aziatische pied de stal in gesculpteerd hout en een marmeren blad.
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#263Een retro messing tafellamp met florale ornamenten. 3 lichtpunten met in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro brass table lamp with floral ornaments. 3 light points with multicolored cup-shaped glass paste shades.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Louis Van den Eynde“Stilleven met stolp”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd L. Van Den Eynde en gedateerd 1958.
"Still life with dome". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed L. Van Den Eynde and dated 1958.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Een barokke tafelspiegel van gedreven en verzilverd metaal.
A Baroque table mirror of embossed and silver-plated metal.No longer availableDim. H: 43cmEstimate: € 50 / 80 -
#347Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.
A 6-piece toilet set in cut crystal, colored in mauve in the mass. The largest decanter is missing the stopper.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80