Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.

Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.

An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. Bruto: 24,60 g
SKU: 2506240450.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #694

    Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.

    A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184
    Rotella Mimmo

    Mimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.

    "Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28.3 x 20.7 cm
    Estimate: € 2500 / 2800
  • #333

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313
    Wahl-Eversharp

    “Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.

    "Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.

    A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.
    No longer available
    Dim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.

    A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.
    No longer available
    Dim. h 97 en h 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #235
    Verigord Verrerie Laeken

    Een lot meerkleurig Art Deco polychroom porselein met vergulde details, gemerkt Laeken en Verigord. Bestaande uit een vide poche en 2 schenkkannetjes.

    A lot of multicolored Art Deco polychrome porcelain with gilded details, marked Laeken and Verigord. Consisting of a vide poche and 2 small jugs.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #616

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #183
    Val Saint Lambert

    Een 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.

    A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 10 cm (water)
    Estimate: € 250 / 350
  • #525
    Katastroof, Wannes Van De Velde en De Kadullen

    Een lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).

    A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.

    A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back.
    No longer available
    Dim. 43 x 38 x 15.5 cm(klok)
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More