#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Lieve Gryson“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Danse Macabre". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#469Felix De Boeck“Gestileerd figuratief”. Een lot van 3 prints op papier.
"Stylized figurative." A lot of 3 prints on paper.No longer availableDim. 10 x 14 & 22 x 15 & 23 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#264Rik VersonnenPeriod: 1919-1997Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Still Life Flower Bouquet". A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
Sixteen long-playing records. Various "Chansons de nos 20 ans". Cora Vaucaire. Francoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).No longer availableEstimate: € 100 / 150