#170Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#680Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#388Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
An Aztec mask sculpted from obsidian. Origin, Teotihuacan.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#516Mario Bellini Cassina, Italia“401 Break”. Een lot van 4 zwart lederen vintage Mid-Century design fauteuils. Ontwerp door Mario Bellini voor Cassina.
"401 Break". A lot of 4 black leather vintage Mid-Century design armchairs. Designed by Mario Bellini for Cassina.No longer availableDim. 84 x 51 x 56 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#108“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
"Costumes and Regulations of the city of Oostende". Reprinted in the Lower 1674. With Privilege of both Councils.No longer availableDim. 8 x 38.5 x 26.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#20Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 700 / 800 -
#381Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
A vintage desk lamp in black and chrome metal, adjustable.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80