Other lots in this auction
-
#108Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor de paysage gravé et dans une monture en laiton. Style Gallé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402“Schommelend paar” en “Aperitief in de tuin”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Couple à la balançoire et Apéritif dans le jardin. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 12,5 x 10 (x 2)Estimate: € 300 / 400 -
#527Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).No longer availableDim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 600 -
#125Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met witte en fancy yellow in princess geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants blancs et jaunes taille princesse d'un poids combiné de +- 1,42 ct.No longer availableEstimate: € 3000 / 3200 -
#127Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121A. PuytEen bronzen beeld van een garnaalvisser. Gesigneerd.
Une sculpture en bronze d'un pêcheur de crevettes. Signée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 250 / 400 -
#316KayseriKarpet van zijde met gouddraad. Dierenmotieven en met tekst in de boord.
Tapis en soie avec fil d'or. Motifs animaliers et avec texte dans la bordure.No longer availableDim. 104 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#381Een zeshoekige vaas en een hoge gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase hexagonal et un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 44 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit à décor rose et or d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80

