#12“Maria Van Hove”. Een herdenkingsteken uit kant met Belgische vlag achtergrond. Thema spionage met documentatie op achterzijde. Wij voegen toe een boek “Des principes de la guerre, a travers les ages”.
Mary Van Hove. A commemorative lace sign with Belgian flag background. Espionage theme with documentation on the back. We add a book “Des principes de la guerre, a travers les ages”.No longer availableDim. 22,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#237Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150 / 200
#390Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
A silver bracelet set with oval amethyst with a combined weight of ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350 -
#543Een Charles X-stijl klokkenstel van verguld brons en albast. De pendule versierd met een jonge vrouw, die door een engel een bloemenkrans wordt aangeboden. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm om opnieuw te bevestigen).
#599‘Android ornithology’, gemengde techniek rechtsonder gesigneerd A. Torrekens met als opschrift ‘Groetjes aan Kathleen’.
#528Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#529Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.
#31Een lot van 5 stuks kwikglas, ook wel poor-mans silver genoemd. Bestaande uit een schaaltje en 4 kandelaars.
#195Dingens BarometersEen contrabarometer, gemerkt Dingens Barometers. Genummerd K106CHR.
#180Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
An 18 carat pink gold necklace with a pink gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 0.10 ct and a pearl. With certificate.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 450 / 550