Other lots in this auction
-
#176Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#144Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#50Een reeks van drie in elkaar passende mandjes van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Suite de trois corbeilles en porcelaine polychrome à décor Imari.No longer availableOnline onlyDim. b: 14 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79Een kan en een diepe schaal van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Une verseuse et un plat creux en porcelaine polychrome à décor d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Een mokkaserviesje met meerkleurig en verguld rozendecor, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje en zes kopjes met onderbordjes. Niet gemerkt.
Service à moka à décor de roses polychrome et doré comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses aux soucoupes. Sans marque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#159Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit drie serveerschotels, twee eitjes, vier eierdopjes, dertien Chinese lepels, een kopje met schotel, een rond schaaltje en zes bordjes met opengewerkte vleugels.
Lot varié de porcelaines comprenant trois plats de service, deux oeufs, quatre coquetiers, treize cuillères chinoises, une tasse et soucoupe, un plat rond et six assiettes ajourées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#129Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#132Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.
Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#174Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#61Een paar zeshoekige messingen kandelaars. Tijdperk art deco.
Paire de candélabres en laiton hexagonaux. Epoque art déco.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25 / 35

