Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2004210228.
Categories: Klok, Marmer.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127

    Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.

    Petite horloge de voyage en laiton et verre. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #532

    Een beige marmeren zuiltje. Voet los.

    Une colonne de marbre beige. Pied détaché.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #529

    Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.

    Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #385

    Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.

    Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.
    No longer available
    Dim. b: 13 - 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161
    Le Roy à Paris

    Een beige marmeren schouwpendule met bronzen pootjes, monturen en bovenaan getooid met een buste. Met sleuteltje.

    Une pendule de cheminée en marbre beige avec des pieds en bronze, des cadres et un buste orné au sommet. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #545

    Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.

    Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301
    Gustav Becker, Freiburg

    Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.

    Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #149
    Salvador Dali

    “Explosive madonna”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 105/250 buiten de plaat.

    Explosive madonna . Une lithographie. Signée et numérotée 105/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #537

    Een paar Chinese stoeltjes/ piedestals van meerkleurig Chinees aardewerk in de vorm van olifanten.

    Une paire de tabourets / piédestals chinois en faïence chinoise multicolore en forme d'éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #378

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een opengewerkte milieu de table met druiventrossen, een siercoupe op ovale schotel en twee paar kandelaars.

    Lot de métal argenté, composé d'un milieu de table ajouré avec des grappes de raisin, une coupe décorative sur un plat ovale et deux paires de bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #682

    “Germania Inferioris sive Belgi...” Kleurenets.

    Germania Inferioris sive Belgium ... Gravure couleur.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Drie borden van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen op de vleugel en vogels in bloeiende struiken op het plat. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs sur l'aile et d'oiseaux en arbustes fleuris sur le plateau. XIXème siècle. Quelques petits éclats de bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #157
    Enfield Tower 1964

    Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.

    Un fusil à percussion. Canon probablement plus récent.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #60

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een roosje met de hand geschilderd.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une rose peinte à la main.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #476

    Een maquette van een zeiljacht.

    Une maquette de voilier.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #669

    Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.

    Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287

    Een vergrootglas met een ramshoornen handvat.

    Une loupe avec un manche en corne de bélier.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir en laine persane noué à la main.
    No longer available
    Dim. 545 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More