Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
Dim. 30 x 58 cm
SKU: 2903220243.
Categories: Klok, Marmer.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een bronzen pilaarklok, versierd met geëmailleerde plaquettes, personages in nissen rond de uuraanduiding en bovenaan getooid met een engeltje.

    Pendule à colonne en bronze, ornée de plaques d'émail, figurant dans des niches autour des index et surmontée d'un ange.
    No longer available
    Dim. h: 48,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

    Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Royal Motor Clock

    Een antiek messingen klokje.

    Une horloge en laiton antique.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #36

    Een zuil van geaderd zwart marmer.

    Une colonne de marbre noir veiné.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.

    Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.

    Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Jerome & Company, Connecticut.

    Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.

    Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.
    No longer available
    Dim. 65 x 39 cm
    Estimate: € 75 / 120
  • #293
    Smiths Empire

    Een scheepsklok in verchroomde kast.

    Une horloge de navire dans un boîtier chromé.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #68

    Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.

    Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #121

    Een indrukwekkende bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met sleuteltje.

    Une impressionnante horloge de cheminée en bronze de style éclectique. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #33

    Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.

    Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.
    No longer available
    Dim. h: 7,5, 8,5 & 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #333

    Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.

    Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #11

    Drie klokjes in de vorm van een vogelkooi met een bewegend vogeltje dat beweegt op het ritme van de seconden. Twee met wekkerfunctie. Een gemerkt Shanghai, een ander Japans periode 1945 - 1952. In werkende staat.

    Trois horloges en forme de cage à oiseaux avec un oiseau mobile qui bouge au rythme des secondes. Deux avec fonction réveil. L'un marqué Shanghai, l'autre japonais d'époque 1945 - 1952. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 11,5 cm
    Estimate: € 75 / 135
  • #343
    Omega

    Een opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.

    Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #177
    Imperial quartz

    Een driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #585

    Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.

    Colonne en marbre vert et pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #21
    Junghans

    Een klein klokje van de Luftwaffe met metalen werk in houten kastje. 1937.

    Une petite horloge Luftwaffe avec travail du métal dans un coffret en bois. 1937.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #46

    Een zuil van geaderd wit marmer.

    Une colonne de marbre blanc veiné.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    “Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.

    "Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159

    Een houten wandklok met gebeeldhouwde en ingelegde versieringen. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec des décorations sculptées et incrustées. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #611

    Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.

    Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 119 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Yvonne Diéterle
    Period: 1882 - 1974

    “De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).

    "Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #260

    Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

    Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø 37 mm
    Estimate: € 20 / 30
  • #659
    Prakash

    “The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.

    "Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.
    No longer available
    Dim. 69 x 107 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #351
    Val Saint Lambert

    Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.

    Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.
    No longer available
    Dim. H: 5-18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.

    Une paire d'éléphants en bronze avec des singes sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    Sam Hercinger
    Period: 1917-1981

    “Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.

    Lot de six carafes en cristal coloré.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.

    Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.

    Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #449

    “Abstract personage.” Olieverf op papier. Draagt handtekening.

    "Personnage abstrait." Huile sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 52 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More