Similar lots by type
-
#350Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.
Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#362Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#358Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339“Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.
”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 280 -
#294“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#348Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#136Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#347Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#355Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#354Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. 44 & 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#346Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#338Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#200“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#328M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#179“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#297Henk Peeters“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#138Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten- en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#222“Dearest rose” Een replica van een XIXe eeuwse walrustand met gegraveerde decors.
“Dearest rose”. Réplique d’un dent de morse aux décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#249Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#261Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#13“Phrenology by L.N. Fowler”. Een aardewerken buste met aanduiding van allerlei hersenfuncties. Evenals een toby jug in de vorm van een clownskop, onderaan gemerkt Pryce, Kensington en genummerd.
“Phrenology by L.N. Fowler”. buste en faïence indiquant les fonctions cérébrales. Ainsi qu’une “toby jug” en forme de tête de clown, marquée Pryce, Kensington et numérotée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#52Een lot van vier verschillende messingen lampen
Lot de quatre lampes en laiton.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#3Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35

