Similar lots by type
-
#359
Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120/200 -
#136
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200/240 -
#360
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 80/120 -
#151
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#364
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#355
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#342
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#346
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#354
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#339
“Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.
”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 200/280 -
#362
Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#340
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#357
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#349
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#210
Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#351
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#338
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.
Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#182
Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 60/70 -
#348
Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 120/180 -
#294
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#311
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#7
Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20/24 -
#32
Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H.28 cmEstimate: € 20/30 -
#84
Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 80/100 -
#143
Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. l: 40 cmEstimate: € 35/40 -
#366
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#59
“Meisje met druivenkorf”. Beeld naar Rancoulet.
“Fille à la corbeille de raisins”. Sculpture d’après Rancoulet.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 48 cmEstimate: € 120/180 -
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180/240 -
#247Constant Simon
“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#365Jef Codron
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#284Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#49
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6,5 cmEstimate: € 100/150