#96Tranekaer
Een set van 4 ‘String Chairs’ met logo van Tranekaer van Niels Jorgen Haugesen.
A set of 4 'String Chairs' with Tranekaer logo by Niels Jorgen Haugesen.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
#111
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#125Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
#136Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#110
#150Val Saint Lambert
#100
Een houten wandconsole in drie niveaus.
A wooden wall console in three levels.No longer availableDim. 100 x 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
#19
#93
Een rond salontafeltje in hout met gefineerd tafelblad.
#55Mahal
Een groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200/1800