#147Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#108
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#93
Een rond salontafeltje in hout met gefineerd tafelblad.
#47
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. Modeled after the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
#13
A mahogany sideboard with two drawers. Brass handles. Missing key.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#123Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
#155Val Saint Lambert
#128
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 x h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#106
#157Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7;7 cmEstimate: € 35/40 -
#192
Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
A vintage desk lamp in gold-plated metal and brown plastic.No longer availableEstimate: € 40/60