Other lots in this auction
-
#188
Een lot van 7 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 7 colorless crystal glasses. In a wooden compartmentalized box.No longer availableDim. H. 13 Ø 8,8 cmEstimate: € 35/40 -
#19
Een notenhouten boekenkast in twee delen met 8 deuren waaronder 4 met groen glas
A walnut wood bookcase in two parts with 8 doors, including 4 with green glass.No longer availableDim. 188 x 218,5 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40/45 -
#114
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 x h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#87
Een Empire commode met drie laden en groen marmeren blad.
An Empire chest of drawers with three drawers and green marble top.No longer availableDim. 124 x 48 x 85 cmEstimate: € 150/250 -
#170Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#113
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#123Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Colour: Brown. Design Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 150/200 -
#156Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40 -
#185
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A lot of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100