Similar lots by type
-
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
Other lots in this auction
-
#427
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messing beslag en plaquettes in jadeiet.
A pair of Chinese jewelry cabinets of red lacquered wood with brass fittings and plaques in jadeite. -
#274
Een lot van 3 stolpen in oud glas gevuld met devoot huisvlijt en Vieux Bruxelles vaasjes met droogbloemen.
A lot of 3 cloches in old glass filled with religious homemade items and vieux Bruxelles vases with dried flowers. -
#338
Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine. -
#557Elektrosvit
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
A lot of 2 vintage mid-century design desk lamps with bakelite shade and metal adjustable arm. Marked "Typ 1013.01". 1 in glossy black and 1 in matte black, with a damaged piece on one base. -
#171Pierre Cardin
Een vintage krokodillenlederen handtas met kunststoffen handvat. Met bijhorende stofzak.
A vintage crocodile leather handbag with plastic handle. Comes with a fabric dust bag. -
#601
“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand. -
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156. -
#304
Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses. -
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982
Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom. -
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia. -
#252Alfred Van Neste
“Zicht op de kathedraal” en “Begijnhof”. Een lot van twee kleuretsen, buiten de plaat gesigneerd Alfred Van Neste.
"View of the Cathedral" and "Beguinage". A lot of two color etchings, signed Alfred Van Neste outside the plate. -
#642
Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.