#520Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow and white gold ring with a central sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 260 / 320 -
#463TD160 ThorensEen vintage platenspeler van het gerenomeerde mer Thorens, model TD160 met het originele instructieboekje. Thorens single-adapter ontbreekt en rechts achter een stukje aan het scharnier van de plexi stofkap afgebroken maar nog steeds functioneel.
A vintage turntable by the renowned brand Thorens, model TD160, with the original instruction manual. Thorens single adapter is missing, and there is a small piece broken off from the hinge of the plexiglass dust cover, but it is still functional.No longer availableDim. 15 x 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#646Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#621Lladro‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
"This one's mine", a Lladro figurine, model number 05376 in original packaging.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 80 / 120