#350Gianni Versace
Twee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#402
“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
#69Clarot
“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#397
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#109R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#123Val Saint Lambert
#657Lladro
‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#117
Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
#478Elektrosvit
Een vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
#678
Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#328Lladro
‘Hang on’, een Lladro beeld, modelnr 5665 in originele verpakking.
#71
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
A pair of reclining marble lions.No longer availableDim. 30 x 20cmEstimate: € 60/100