#100
#722
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
#237
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#210
“Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.No longer availableDim. Ag 4500 g - Ø 10 cmEstimate: € 4000/6000 -
#200Delheid
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.
Garniture à thé et à café quatre pièces en argent. Décor aux côtes torses, anses en ivoire. Poinçons de Delheid et 835‰.No longer availableDim. 2724,23 g brutoEstimate: € 1300/1700 -
#668
Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
#267
Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.
Plat creux en argent massif. Aux poinçon invisible.No longer availableDim. 524,18 gEstimate: € 200/300 -
#213
Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.No longer availableDim. 3723,5 gramEstimate: € 1200/1600
#322
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20 -
#266
Een groot handgeweven Kelim-tapijt.
Grand tapis Kilim. Fait main.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#274Pierre VerbekePeriod: 1895-1962
“Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Décharger les poissons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#779
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
#516
#157
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
#768
Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
#183
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280