Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.

Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.

Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1112180443.
Category: Glaswerk.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #747

    Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.

    Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #723

    Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.

    Un vase en verre Murano, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #528

    Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.

    Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #679

    Een sierdolk in Muranoglas gegoten.

    Une dague de décoration en verre Murano moulé.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.

    Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.
    No longer available
    Dim. 31 x 20,5
    Estimate: € 26 / 30
  • #413
    Val St-Lambert

    Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.

    Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20cm
    Estimate: € 22 / 26
  • #447

    Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.

    Un vase Art Déco en pâte de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #261

    Een grote dekselvaas van kleurloos glas.

    Un grand vase à couvercle en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #427
    Val St-Lambert

    Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.

    Une coupe Art Déco en verre vert fumé.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm H 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #718

    Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.

    Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #600

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #799

    Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.

    Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.
    No longer available
    Dim. 180 x 95 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424

    Een amberkleurige waaier met struisvogelveren.

    Un éventail ambre avec des plumes d’autruche.
    No longer available
    Dim. b: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    “Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.

    ”Navire-école Mercator 1932”. Une maquette.
    No longer available
    Dim. L. 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #238

    Een toiletstel, een nagelset en een schrijfset. Alle in hun originele etuis. Kleine letsels en manco’s.

    Un ensemble de toilette, une manucure et un ensemble d’écriture. Dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #84
    E. Dorno

    “Kippen en een haan”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw. In kader uit de tijd.

    ”Poules et un coq”. Huile sur toile. Restaurée et retoilée. XIXe siècle. Cadre d’époque.
    No longer available
    Dim. 29 x 36cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #149
    Regout

    “Bloemenstilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs et mimosa”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #319
    A. Istas

    “Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.

    Deux alliances et une bague cachet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,48 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More