Similar lots by type
-
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#723Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
Un vase en verre Murano, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65 -
#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26 / 30 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#447Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 60 -
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#718Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#600Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#529“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#315Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#799Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Een amberkleurige waaier met struisvogelveren.
Un éventail ambre avec des plumes d’autruche.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510“Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.
”Navire-école Mercator 1932”. Une maquette.No longer availableDim. L. 125 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een toiletstel, een nagelset en een schrijfset. Alle in hun originele etuis. Kleine letsels en manco’s.
Un ensemble de toilette, une manucure et un ensemble d’écriture. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#84E. Dorno“Kippen en een haan”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw. In kader uit de tijd.
”Poules et un coq”. Huile sur toile. Restaurée et retoilée. XIXe siècle. Cadre d’époque.No longer availableDim. 29 x 36cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#149Regout“Bloemenstilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et mimosa”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#319A. Istas“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
Deux alliances et une bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,48 gEstimate: € 250 / 300

