Similar lots by type
-
#73
Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#455
Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
Vase art déco en verre jaune à motif de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/240 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#451
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#144
“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#308
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#538Kaiser
Een groep met twee paarden van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
Un groupe en biscuit blanc monochrome représentant deux chevaux. Avec marque.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#195
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct de forme fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 900/1000 -
#610
Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#190
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten in wit goud gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie en or blanc de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#676
Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 240/360 -
#531
Een paar figuurtjes van Chinese vissers in polychroom aardewerk. We voegen er een miniatuur gemberpotje van blauw en wit porselein en een olifantje van Satsuma porselein aan toe.
Paire de figurines de pêcheurs à la ligne chinois en faïence polychrome. Nous joignons un pot à gingembre miniature en porcelaine bleue et blanche et un petit éléphant en porcelaine de Satsuma.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#224
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#780
Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 180/220 -
#354Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#306Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100/150