Similar lots by type
-
#407MuranoEen clown van meerkleurig glaspasta.
Clown en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1008MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#1068Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#423Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.
Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#233Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.
Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#768Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
Deux chandeliers en verre incolore.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#938Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#459Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#392Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.
Six verres en verre rouge à décor gravé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Un clown en verre de Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Een toekan van meerkleurig Muranoglas.
Toucan en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#884LIeven WalschapPeriod: °1930“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#353P. RegoutEen wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.
Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#797Een lot van een wit en vijf blauwe opaalglazen voorwerpen, met o.a. een vaas, een schaaltje en een kip. We voegen er een milieu de table van blauwgeglazuurd porselein met een dubbele zwanenkop aan toe.
Un lot de cinq objets en opaline blanche et un objet en opaline bleue, comprenant un vase, un plat et une poule. Nous ajoutons un milieu de table en porcelaine à eglaçure bleu en forme de tête de cygne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#149Alois De LaetEen paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550 / 650 -
#870Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299C. Becker“Boerenkoppel”. Een hoogreliëf van gesculpteerd steen.
“Couple campagnard”. Relief en pierre sculptée.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90Een 18 karaats gouden en roestvrij stalen horloge met lederen polsband.
Montre en acier inoxydable et or 18 ct au bracelet en cuir.No longer availableDim. Cartier QuartzEstimate: € 650 / 750 -
#421Gevarieerd lot kristal en porselein: monochroom wit beeldje van een zittend meisje (Goldscheider Wien, letsel aan vingers, L. 20,5 cm), 4 theekopjes (mogelijk Limoges). Een polychrome kerstboom (H. 20 cm), een vintage kruikje gemerkt Caralas (H. 15 cm), een geslepen kristallen vaas, groen gekleurd in de massa (H. 14 cm) en een amberkleurige cylindrische (H. 8,5 cm).
Lot varié en cristal et porcelaine: statuette blanche d’une fille (Goldscheider Wien, accident aux doigts, L. 20,5 cm), 4 tasses à thé (Limoges?). Un arbre de Noël polychrome (H. 20 cm), une cruche vintage, marque Caralas (H. 15 cm), un vase en cristal taillé coloré vert dans la masse (H. 14 cm) et un vase cylindrique ambre (H. 8,5 cm).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#965Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#284Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet.
Lampe à huile sur base en opaline blanche. Complète.No longer availableEstimate: € 30 / 40

