Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.

Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.

Vase art déco en cristal incolore à décor taillé ambré, avec monture en argent 800‰. Marque de Delheid.
Dim. h: 19 cm
SKU: 0402200437.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #401

    Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.

    Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #772

    “Fuji bij dageraad”. Een heruitgaven van een Japanse houtsnede uit de reeks ‘36 zichten op de berg Fuji van Hokusai.

    “Fuji au crépuscule”. Une réédition d’une gravure sur bois japonaise de la série “36 vues du mont Fuji” par Hokusai.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Twee antieke slagwapens met stalen heften. XIXde eeuw. Het éne genummerd 10575 en gemerkt “H”, het andere genummerd 9 en 1826.

    Deux armes blanches anciennes aux manches en acier. XIXe siècle. L’une numérotée 10575 et avec marque “H”, l’autre numérotée 9 et 1826.
    No longer available
    Dim. L. 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232

    Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #688

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #101

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.

    “Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #24

    Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.

    Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Victor Uytterschaut

    “Bomen in het bos en boomgaard”. Twee ingekleurde aquarels. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois” et “Verger”. Deux aquarelles. Signées.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 en 33 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #649

    Een gotisch beeldhouwwerk met een voorstelling van een monnik.

    Sculpture gotique représentant un moine.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #778

    Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen.

    Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #729

    Een piedestal van grijs marmer met bronzen monturen.

    Piédestal en marbre gris aux montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More