Other lots in this auction
-
#103
Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#218
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw. Belgische keuren van o.m. Delheid. 39 grote vorken, 40 grote lepels, 13 dessertvorken, 30 dessertlepels, 1 pollepel, 25 theelepels, een serveerlepel. Samen 149 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle. Poinçons belges par e.a. Delheid. 39 grandes fourchettes, 40 grandes cuillères, 13 fourchettes à dessert, 30 cuillères à dessert, 1 louche, 25 cuillères à thé, une cuillère de service. Total 149 pièces.No longer availableDim. ± 6850 gEstimate: € 700/1000 -
#342
Een gesneden ivoren corpus. XIXde eeuw.
Corpus Christi en ivoire taillé. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120/200 -
#803
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#109Etienne Fabry
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#517
Twee netsukés van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux netsukés en ivoire finement sculpté.No longer availableDim. H. 4 cm - L. 6 cmEstimate: € 120/160 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#661
Een paar dekselpotten van porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/250 -
#764
“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150