Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vaas van mauve glas.

Een art deco vaas van mauve glas.

Un vase art déco en verre mauve.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2004210313.
Category: Glaswerk.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #388

    Een meerkleurig glazen designvaas.

    Un vase design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #413

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #470
    Legras

    Een glazen vaasje met geëtst decor met zicht op Venetië. Gesigneerd. Lichte randschade.

    Un vase en verre à décor gravé avec vue sur Venise. Signé. Léger dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #375
    Doyen

    Een gekleurde glazen vaas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.

    Un vase décoratif en verre orange dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #698

    Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.

    Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #405
    Koen Vanderstukken

    Een gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.

    Un vase design en verre coloré. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.

    Un vase ovoïde en verre bleu. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #369
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Een paar achterglasschilderingen met bloemenstillevens. Beide gesigneerd. Eén kaderjte beschadigd.

    Une paire d’églomisés avec des natures mortes florales. Tous deux signés. Un cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een glazen karaf met vergulde en meerkleurige motieven. Met zes bijpassende glaasjes en een soortgelijk kleiner karafje.

    Une carafe en verre avec des motifs dorés et multicolores. Avec six verres d'accompagnement et une carafe plus petite similaire.
    No longer available
    Dim. h: 13, 21 & 43 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #371

    Een Chinees bronzen paardje op houten sokkeltje.

    Un cheval chinois en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm (z.s.)
    Estimate: € 40 / 45
  • #633

    “Hutchinson’s Pictoral History of the War”. Ed. Hutchinson & Co. Ltd. London & Melbourne. Omstreeks 1950. 26 delen.

    Histoire picturale de la guerre de Hutchinson . Ed. Hutchinson & Co. Ltd. Londres et Melbourne. Vers 1950. 26 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 399
  • #612
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een mahoniehouten zevendagenkast in Louis-Philippestijl met een marmeren blad.

    Une armoire sept jours en acajou de style Louis-Philippe avec un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #589

    “Chimpansee met hoed en sigaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Audrey’.

    Chimpanzé avec chapeau et cigare . Huile sur toile. Signé Audrey .
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #110

    Een paar 18 K witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,98 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #624

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #217
    Guyaux, Bouffioulx

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een oud- Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore avec une décoration d'inspiration égyptienne ancienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    “De verzoeking van de Heilige Antonius”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.

    La Tentation de Saint Antoine . Huile sur toile. Vers 1700. Retoillé.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #22
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.

    Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.
    No longer available
    Dim. 37 x 3&,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.

    Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.

    Une paire de serre-livres en bronze représentant des Romains assis.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More