Similar lots by type
-
#663
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#178André Vincent BecquerelPeriod: 1893 - 1981
“Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.
“Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#58Royal Dux
“Vrouw met hoepelrok”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Barst in de voet. Gemerkt.
“Dame à la crinoline” Statuette en porcelaine polychrome. Fissure au pied. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#427
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800
Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#428
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.
Lot de faïence bleue et blanche comprenant six assiettes aux bords chantournés, deux petites coupes et un petit bol.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#263Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd. Barst in de voet.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120/180 -
#181Lambert EyckermansPeriod: 1884-1940
Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300/500 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#557
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#249
Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#792
Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.
Une cruche en faïence, décor grappe de raisin bleue. Léger endommagement au dessus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#133
“Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.
“Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/80 -
#478
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#231Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#337Adams, England
“Cries of London”. Een reeks van drie borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Cris de Londres”. Une série de trois assiettes en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#203Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919
“Drie putti”. Een groep van terracotta. Achteraan gesigneerd. Met certificaat uit 1997.
“Trois Putti”. Un groupe en terre cuite. Signé au verso avec certificat de 1997.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 550/800 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#649
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#409
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.
Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/280 -
#439
Een lot van drie verschillende stoelen, bijzetstoeltje, een klapstoel, afkomstig van een schip en een stoel met gesculpteerde roosjes en groen fluwelen bekleding.
Un lot comprenant une chaise, une chaise d’appoint et une chaise pliable d’origine marin, et une chaise avec des roses sculptées et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#370
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#169
Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander.
Junkers JU52/3M en modèle réduit, aluminium sur pied.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 500/550 -
#559
Een opgezette hertenkop op houten paneel.
Une tête de cerf empaillé sur panneau en bois.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#461
Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap. Op bronzen voet.
Pied de lampe en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux dans un paysage. Sur base en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#513
Een bronzen vaas met een reliëfdecor van vogels. Japans werk.
Un vase en bronze avec décor en relief d’oiseaux. Travail japonaise.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#570
Een naamkaartjeshouder van parelmoer, een doosje van schildpad en een paar broches e.a.
Un porte cartes de visite en nacre, une petite boite en écaille et quelques broches.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#281
“Ruiter te paard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. XVIIIe eeuw.
“Cavalier a cheval”. Huile sur toile marouflée. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in princesse geslepen cognackleurige diamant van ± 0,60 ct. en twee in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc sertie d’un diamant couleur cognac taillé en princesse de +- 0,60 ct et de deux diamants taillés en marquise avec un poids total de +- 20 ct.No longer availableDim. 5,03 gEstimate: € 750/850