Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vaas van purper Booms glas.

Een art deco vaas van purper Booms glas.

Un vase art deco en verre de Boom.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2504170799.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #799
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.

    Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

    Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #698

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #703

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93
    Lalique, France

    “Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.

    “Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27, 26 & 16 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #744

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 157 x 116 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #72
    Frank-Ivo Van Damme

    “Antwerpen”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1972 en genummerd 3/50 buiten de plaat.

    “Anvers”. Gravure sur bois. Signée, datée 1972 et numérotée 3/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Mik

    “Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures abstraites”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #399
    Le Patriote Illustré

    Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.

    Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #728

    Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.

    Une lampe en ivoire, décor d’éléphants sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #609

    “Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.

    “Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #779

    Een eikenhouten pianokrukje met vier poten en met ronde zit, bekleed met bruin leder. Omstreeks 1900.

    Tabouret de piano en chêne sur quatre pieds et à la siège ronde recouverte de cuir brun. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.

    Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jules De Bruycker
    Period: 1870 - 1945

    “Zich op Oud-Gent”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de Gand”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #693

    Een klein muziekgroepje van polychroom porselein.

    Un petit groupe en porcelaine polychrome représentant des musiciens.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #539
    Shimizuya Naojiro
    Period: act.: 1845 - 1873

    Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.

    Ancienne gravure sur bois japonaise par Utagawa Kunisada (1789-1865). Cachet de 1854.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More